24 November 2010

NSM x F18 zapraszają na NIESPODZIEWANY KONIEC WEEKENDU @ OSiR cafe, niedziela 28 listo, start 18

Uwaga, uwaga! Nadchodzi najgrubszy weekend sezonu, choć trudno powiedzieć, kiedy dokładnie przybędzie. Dla niektórych pewnie już w czwartek na koncercie KiRKa, dla innych w piątek na Chłodnej z okazji Sylwestra 2011, a dla wielu pewnie dopiero w sobotę przy okazji występów w różnych klubach miasta Warszawa - Skream’a, Pete’a Herberta i Cosmic Boogie, Eric’a Lau i Andrew Meza czy też imprezy label’u Razzmatazz.

Wiadomo jednak dokładnie, kiedy się kończy. Niespodziewany koniec weekendu odbedzie się w niedzielę w OSiRze, a niespodziankę stanowi oczywiście nie data, ale jego forma. Otóż skrzyknęliśmy niektórych bohaterów weekendowych hulanek i zachęciliśmy do wspólnego gig’u, który powinien pozwolić wszystkim bywalcom dyskotek, koncertów oraz klubów zrelaksować się po gorączce poprzednich nocy.

Punktualnie o godzinie 18, Cosmic Boogie (Liverpool / UK), Sonar Soul (Razzmatazz) oraz Wojtek Urbański zaczynają wspólny jam rozgrzewając przytulne wnętrza OSiRu ciepłymi dźwiękami wydobywanymi z gramofonów, samplera oraz klawiszy.

Otwierające się lada moment po sąsiedzku My'o'My zatroszczy się o przepyszne menu z dodającą sił zupą i naleśnikami w rozsądnych poweekendowych cenach, więc nie przejadajcie się zbytnio na rodzinnych obiadkach. Przysłowiową łyżkę miodu zaoferują również barman(ki) z OSiRu przygotowując specjalnie na ten wieczór unikalny rozgrzewający napar (dostępny również dla kierowców ;-).

Mamy nadzieję, że nasze zabiegi sprawią, iż spędzimy razem ciepły integrujący wieczór słuchając wybornej muzyki na żywo przy dobrej strawie i napoju. Nasi dziadowie tymi metodami walczyli w karczmach i zajazdach z klimatem, który zawsze był przeciwko nam, zawalczmy i my.

Niezależnie gdzie ten weekend zaczynasz, skończ go w dobrym stylu w OSiRze.

COSMIC BOOGIE (turntables)
SONAR SOUL (sampler)
WOJTEK URBAŃSKI (keys)

Start: 18:00
Wstęp: 5 zł

OSiR Cafe, ul. Tamka 40

No comments:

Post a Comment