05 June 2013

Jak to jest z naszymi SLOW Dogami?
Niektórzy powiedzą, parówka i bułka, toż to zwykły hot dog! Ależ nie! W odróżnieniu od tego, co możecie dostać w Ikei, na stacji benzynowej, czy przejściu podziemnym, od pana z biodrowym grillem i parasolem przy wyjściu z metra... nasze Slow Dogi mają to coś! To przede wszystkim dobre składniki i cenne wartości odżywcze i... są po prostu smaczne.
W SLOW Dogach znajdziecie świeże warzywa, które kupujemy u lokalnych i zaufanych producentów, nasze fantazyjne sosy oraz prawdziwe parówki (NIE MOM), czyli z mięsem a nie z odpadów po jego wspomnieniu, jak to często w wypadku tych produktów bywa. Wielbiciele mięsiwa mogą też u nas skosztować pysznej wołowiny rasy RED ANGUS, która materializuje się w SLOW Dogach w postaci steka lub tartej polędwicy.

Myśląc nad koncepcją naszego menu postawiliśmy na smak. Ważne są dla nas składniki, dlatego często staramy się oferować kombinacje z sezonowymi warzywami i próbujemy sprostać potrzebom osób, które nie jadają mięsa. Specjalnie dla nich urozmaicamy menu o długodojrzewający kozi ser, pieczemy pietruszkę, grillujemy gruszkę i marynujemy buraki. Ciągle pracujemy nad nowymi wariacjami, teraz królują szparagi. Próbowaliście?

Wszystko staramy się wykonywać osobiście. Kupujemy surowe warzywa i chcąc wydobyć z nich różne nuty smakowe poddajemy delikatnej obróbce.

Właśnie dlatego SLOW, bo nie dostaniecie jedzenia w 2 minuty, tylko będziecie musieli nieco poczekać. Chcemy byście kosztując naszego przysmaku mogli na chwilę przystanąć, zwolnić tempo i czerpać przyjemność z chwili rozkoszowania podniebienia. Nie nadwyrężymy za bardzo Waszej cierpliwości, wiadomo, człowiek głodny, to zły, ale na ten kąsek warto poczekać ;)


Zapraszamy! Adres wciąż ten sam Tamka 40 – ta na której ostatnio namalowali pasy rowerowe, ale nie wszyscy rowerzyści mają śmiałość z nich korzystać...


No comments:

Post a Comment