05 December 2010

MIEJSCA POBOCZNE wernisaż w OSiR cafe plus set ambientowy z wizualami, niedziela 5 grudnia, start 18W najbliższą niedzielę (5.12) w OSiR cafe na ul.Tamka 40 o godzinie 18 odbędzie się wernisaż zdjeć " projektu MIEJSCA POBOCZNE". 

Zapraszamy na wystawę lomo fotografii z 4 wakacyjnych spacerów 

zorganizowanych w ramach Laboratorium Animatorni Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" przez Małgorzatę Zygier i Huberta Napiórskiego.
Pokażemy wybrane zdjęcia uczestników 4 spacerów:


1. Domki z Kart - Drewniana Białołęka
2. Sprawdź czy działa - Ulica Sprawna i Okolice
3.Zjedź to z Rana - Żerań fabryczny
4. Prażynki - Praga


Werniks połączony będzie z koncertem muzyki konkretnej opartej na nagraniach terenowych z miejsc, w których byliśmy. Serdecznie wszystkich zapraszamy, szczególnie uczestników- współtwórzcie ten event z nami!

Nasz pomysł artystyczny opiera się na uaktualnieniu wizji miasta od strony różnorodności samego miejsca – jego rejonów, które są zbyt często omijane jako nieatrakcyjne, a przecież tak być nie musi i tak zwyczajnie nie jest. Medium które może nam w tym pomóc jest fotografia i szczególna jej odmiana – lomografia – „tania” i „niedoskonała” jak i miejsca które za jej pomocą możemy oddać, opisać. Chcemy,żeby nasze lomo spacery – „miejskiej przygody” z fotografią,był zachętę do poznawania tego co jest obok.

http://mpoboczne.blogspot.com/

Jako support act wystąpi Hubert Napiórski ( Astipalea records) z setem muzyki konkretnej i ostrej porcji drone'ów opartych na nagraniach terenowych z tych właśnie miejsc przenicowanych na druga stronę.

a po secie Huberta zagra Konrad Gęcą przerefleksyjny i przepiękny set ambientowy z bardzo fajnymi wizualami.

http://www.facebook.com/event.php?eid=133136020077942

Współfinansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa

po werniksie muzę zagra Konrad Gęca, który:

nagrywa, przetwarza, improwizuje, szlaja się i szuka. Jako DubCore tworzy ciężkie brzemienia inspirowane muzyką dub. Z zespołem Aloes - improwizowany drum'n'bass & noise & dub. Solo – ambient, noise i kolaże dźwiękowe z nagrań terenowych. Twórca cyklu muzykoterapia w krakowskiej Eszewerii (www.myspace.com/eszeweria) i organizator festiwalu sztuk audio-wizualnych Arteterapia (www.myspace.com/arteterapiafestival). W Osir-Cafe zaprezentuje set bazujący w głównej mierze na dźwiękach otoczenia i materiałach video, kolekcjonowanych od niemal 10 lat.

http://www.dropr.com/konradgeca


No comments:

Post a Comment