04 October 2010

SONAR SOUL + MC SQUAIR BLAQ LIVE @ OSiR cafe, 7 października, start 20


Gdzie: OSiR Café ul Tamka 40
Kiedy: Czwartek, 7 października 2010
Wjazd: 5 pln
Jeśli czujesz przesyt kolejnymi „największymi, wyjątkowymi, spektakularnymi” eventami typu musisz-tam-być, na które się zapisuje tysiąc osób na Facebooku, mamy dla Ciebie alternatywę. 

W ten czwartek zapraszamy do kameralnego i przyjaznego OSiRu na jedyny koncert Sonar Soul’a z MC Squair Blaq w Warszawie. Będzie okazja posłuchać na żywo klimatycznej muzyki zanurzonej w hiphopie, soulu, a nawet dubstepie w wykonaniu dwóch ciekawych artystów.

SONAR SOUL to autorski projekt Łukasza „Chicken” Stachurko, warszawskiego producenta i muzyka. Zadebiutował „oseskiem będąc” w 2001 płytą Namaste „Lot 76” , a na dniach nakładem Razzmatazz Records ukaże się jego najnowszy elektryzujący singiel „Adore”.

MC SQUAIR BLAQ to z kolei raper z Chicago, na codzień lider tamtejszej formacji Animate Objects. Miał przyjemność dzielić scenę z takimi tuzami jak Mos Def, Digable Planets czy Dilated Peoples, a w Polsce współpracował m.in. z Voo Voo. W swoich tekstach nawiązuje do najlepszych tradycji „inteligentnego” lirycznie hiphopu, którą tak dobrze znamy z utworów A Tribe Called Quest czy The Roots.

W zeszłym roku wydali w Funky Mamas and Papas pełen ciepłego i bujającego groove'u singiel „Feelosophy / Hide Your Face”. Obecnie chłopaki pracują nad nowym materiałem, czerpiącym więcej inspiracji z współczesnych brzmień dubstepu i nu beatz. W czwartek z pewnością wrócą do swoich porzednich, jak i zaprezentują najnowsze dokonania.

Dlatego jako powiadają Anglosasi - "Be there or be Squair Blaq!link do wydarzenia na faczebuku

No comments:

Post a Comment